:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Gyvenimiškos istorijos

  1. Gera gyventi mums šaly tarybų (bendra Silkės ir Senio vizija)

  2. Bazooka ir Pyzda (Silkės erotinė fantazija)

  3. FUCKIN' PARENTAL ADVISORY (miniatiūra iš ligoninės kasdienybės)

  4. Kopimas į šūdEVERESTĄ(Silkės sapnas iš vakaro prisiėdus kopūstų)

  5. Šventasis užpakalis (Silkės vizija, prisigėrus prarūgusio senelio jogurto)

  6. Nesąmonės (Silkės kursinio darbo juodraštis)

1.Gera gyventi mums šaly tarybų (bendra Silkės ir Senio vizija)

   Saulėta graži diena, žydras dangus, lengvi balti debesėliai, pievutė, o joje- maža mergaičiukė tokiais šviesiais plaukais, gėlių vainikėliu ant galvos, basutėm ant kojų - viena nerūpestingai atsegta,- netoliese ganosi jauna kumelaitė, paukščiai čiulba..... Ir staiga pasigirsta atriaumojančio traktoriaus kriokimas, dangus aptemsta, užeina debesys ir griaustinis, traktorius visu greičiu nudaužia kumelę, kumelės galva įsisuka tarp galinių ratų, daug kraujo ir tepalo, traktoriaus langai aprasoję; durys atsidaro, iššoka girtas traktoristas prasegtu klynu ir maskatuojančiu bybiu, jis nudaužia butelio dugną į traktorių ir puola mergaitę... Ranka lėtai artėja prie išsigandusios mergaitės, nudaužtas butelys iš lėto, bet ryžtingai lenda į mergaitės kūną, pradeda ryškėti rožytės kontūrai, paplūsta sodrios kaip vyšnių spalvos kraujas.. Ant žemės nurieda kruvinas batukas.. Bažnyčioje eidamas suklumpa kunigas.. Pasaulyje įvyko dar vienas blogis.

2.Bazooka ir Pyzda (Silkės erotinė fantazija)

    -Ne
   -Tu darysi tai !
   -Prašau !
   -Darysi, kale, arba aš tave užmušiu !
   -Prašau !
   -Taip, tu leisi Jėzui dulkinti save, dulkinti save, dulkinti save, dul...
    Bazookos akys išsiplėtė, suvirpėjo, lyg matydamos kažkokį šiurpų galą, klykianti burna atvėpo, pajutusi kažkokios pabaisos siaubą.. Iškart po to demoniškas veidas vėl užvaldė ją, kambarys pradėjo dusti nuo smarvės, iš sienų ėmė sunktis ledinis šaltis, o kalės bazookos veriantis siaubo klyksmas peraugo į viauksintį, pagiežingą triumfo juoką, ji įstūmė krucifiksą (kryžių su Jėzum) į savo vaginą ir ėmė aistringai masturbuotis, riaumodama dusliu, kurtinamu balsu:
   -Dabar tu mano, dabar tu mano, dvokianti karve ! Kale ! Leisk Jėzui dulkinti save, dulkinti save!
    Pyzda stovėjo, siaubo prikaustyta, sustingusi, prispaudusi delnus prie skruostų... Tuo tarpu iš bazookos vaginos ant paklodės paplūdo kraujas, perplėšdamas jos nekaltybės plevę ir audinius.... Bazooka, čiupusi pyzdą už plaukų, truktelejo jos galvą žemyn, stipriai prispausdama veida prie savo vaginos, ištepdama ją krauju, o kita ranka siaubingai glostydama savo dubenį.
   -Aaaaa mažytės kiaulytės motina! - suniūniavo bazooka girgžliu, kimiu balsu.
   -Laižyk mane, laižyk mane ! AaaaaaAaaaaaaaaaaaaa.......

3.FUCKIN' PARENTAL ADVISORY (miniatiūra iš ligoninės kasdienybės)


    Staiga psichiatrui nuo skausmo užgniaužė kvapą. Jis pajuto, kad Irmantas savo ranka kaip žnyplėmis užspaudė jo kiaušus. Išplėtęs akis jis stengėsi išsilaisvinti, tačiau jo kiaušai buvo suspausti tarsi kalavijas prieš karą. Pradėjo trykšti kraujas, o suspaudimas darėsi vis stipresnis. Gango veide pradėjo ryškėti iškrypėliškos šypsenos, panašios į tą, kurią matome per halloween'ą, kontūrai. Pro lūpas pradėjo veržtis putos, iš nosies lėtai, bet užtikrintai tekėjo kruvini snargliai, akys be išraiškos mėtėsi po visą kambarį.
   - Sesele, sesele, padėkite, - išlemeno plonu it lakštingalos balsu daktaras.
   Agonija, beprotnamis, iš skausmo išsivėpęs veidas...
   Seselė užčiuopė šviesos jungiklį. Įjungė šviesą. Pamatė lėtai besisukantį siaubo filmą: Gangas su daktaru raitėsi lovoje, aplinkui mėtėsi vakarinės dozės piliulės, daktaro kaktoje žiojėjo atvira žaizda, iš kurios plūdo rausvas, purpurinis kraujas. Jų kojos ir rankos buvo susipančiojusios, veiduose spindėjo kovos įkarštis, atodūsiai, keiksmai (bliat, nx, v3p, a job tvaj mat, žopa bolit),
kaukimas, lojimas ir pragariškas kriokimas, peraugantis į agonijos ir pagiežos kupiną riaumojimą. Staiga dingo elektra, ir Irmantas su draugais minutėlei susimąstė... ..............................15s..................................
.....30s...
.............................................45s............................
...........1 minute.
Elektrikas Saša greitai sutvarkė perdegusį saugiklį, o vaikai liko sėdėti prie televizoriaus išsižioję ir pasimetę, jų mažos rankytes dar ilgai nesiekė čipsų.... Jaunoji Žemaitė

4.Kopimas į šūdEVERESTĄ. (Silkės sapnas iš vakaro prisiėdus kopūstų)

Aušo supistai šūdina nauja diena. Dar nuo vakar šikimo visa šikna buvo aplipusi aparikais, netoliese voliojosi dar keletas mūsų ekspedicijos dalyvių. Teliuškavo vėmalų balos, kurių pašonėse jau kūrėsi musių, mašalų ir barabulkų stovyklos. Gyvenimas virė šūdų katile kaip reikiant. Taigi stojome mes ir mūsų draugai į kovą su didžiausia pasaulyje šūdų krūva. (na ir kas gi galėjo tiek prišikti?). Drąsiai mes kilome į kalną, sutikdami vis kitų gyvūnų šūdus, kol pasiekėme 5 km. ribą... Taip, tai jau aukštai, debesys kaip srutų maišai sukosi aplinkui, visas tvaikas buvo po kojomis, kai kam, kas ilgai Jo neplauna, tas tvaikas tvyrojo ir tarp kojų. Bet tai juk PX, palyginus su tuo, kur mes ėjome... O mes vis kilome ir kilome, tik supistai liūdna, kad tai buvo mūsų šūdinos karjeros laiptai, ar sugebėsime mes kada jais taip sėkmingai nusileisti, kaip kad užkilome? Štai kas nedavė mano šiknos skylei ramybės, dėl to ji ir pukšėjo, dūsavo, kartas nuo karto dusliai, bet smardžiai atsikosėdama ir apipurkšdama kolegos, kuris savo skalsiu liežuviu laižo šikną, fizionomiją. Atrodo, tai dar labiau sujaudindavo jo, kaip šūdlaižio, apetitą, ir jis vis energingiau dirbo savo darbą, o šūdai vis tekėjo ir tekėjo...
Įdomu kiek laiko reikės jo organizmui apvalyti nuo šūdų lavinos? Atsakykite.....

5.Šventasis užpakalis (Silkės vizija, prisigėrus prarūgusio senelio jogurto)

Senasis Erxon iškėlė ranką ir ore virš lovos nubrėžė kryžių, po to pakartojo šį gestą vaikščiodamas po visą kambarį. Atsisukęs į lovą jis atkimšo buteliuką su švęstu vandeniu.
- O taip! O dabar šventas šlapimas! - sudžeržgė Nevidonas. - Šventųjų sperma!
Erxon iškėlė buteliuką, o Nevidono veidas išsikvėpė ir pamėlynavo.
- Ką niekše, taškysitės? - užsiplieskė jis. - Taškysitės?
Nevidonas atlošė galvą iš įniršio. Jo snukio ir kaklo raumenys drebėjo iš įniršio.
- TAIP, šlakstyk! Šlakstyk, Sania! ŠLAPINK MUS! Skandink mus savo prakaite. Jūsų prakaitas yra šventas, ŠVENTASIS ERXON! Pasilenk ir parodyk savo šventą užpakalį, kad mes galėtume jį garbinti ir dievinti jį!
BUČIUOTI JĮ! LAIŽYTI JĮ! PALAIMINTĄ..........

6. Nesąmonės (Silkės kursinio darbo juodraštis)

Bandžiau aš drožtuku užvesti savo automobilį, bet juk dujų čiaupo išbėgdamas iš namų neužsukau. Po velnių, ir kam gi dabar rūpi tai, kaip gyvena Lietuvos pilkasis zuikis, negi ta vilko 80 Kg. štanga jau taip jums padeda stiprinti organizmo imuninę sistemą, kurios pagrindą sudaro įmitusio tauro apvaizda jūsų tualetinio popieriaus čekyje. Dabar aš ir pagalvojau, kam gi jums išmušiau čekį, juk taip pat sėkmingai galėjau išmušti jūsų priekinį dantį iš taip įmantriai besišypsančios jūsų ryžos povyzos, o jei dabar aš nusikeiksiu didesniu nei garso greičiu, negi jūs išsitrauksite kišeninį gesintuvą ir pulsite kepti bandelių? NEGI JŪS TAI DARYSITE?

O šiandien aš gavau šiek tiek užkrauto vandens ir nežinau, kaip prijungti prie jo elektros tinklo, jei neprijungsiu jo prie tinklo, tai neįžiebsiu girliandų ant kalėdinės eglutės. O kokia gi šventė be girliandų ir šokoladinio sviesto „morskije putišestvija“. Velnias, juk pas Anatolijų yra elektriko atsuktuvas, gal su juo išeis užvesti vandenį kibire?

Lai tryda jums kelią parodo.....

(c)Silkė

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos