:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Gyvūnijos pasaulyje. Pasakojimai apie stirniuką Bimbį

Bimbis, Bimbio darbai

Gyveno karta Bimbio motina, buvo tokia šūdina stirna, kekšė paskutinė. Kekšė todėl, kad duodavosi ne tik su elniais, bet ir su briedžiais, ir su vilkais, lapėmis, kartais netgi žmonėmis (kai sutikdavo zoofilų), kartais ir su draugu kiškiu, o šūdina ji todėl, kad šikdavo ir guldavosi ten pat – kurių galų dar čia švaros žiurėti. Ir vieną kartą aptiko tokį dalyką, kad jai nebėra noro pistis, ir galvoja: „negi aš pastojau?“. Pasidarė testą – iš tikrųjų. Tai gi jau kaip dabar jai nesipisti – tik pasiūlo kas pinigų, ir iškart bet kokiom pozom, bet jau vis tiek stengdavosi dažniau į burną imti. Atsibodo jai toks pasyvumas sekso metu, ir sugalvojo pasidaryti abortą, bet pinigų žiauriai daug reikia – gaila gyvenimo santaupų. Tada ir pamanė Bimbio motina – reikia savarankiškai abortą pasidaryti. Kaip tarė, taip ir bande padaryti. Laksto Bimbio motina po mišką ir trankosi į visus medžius kaip girta. Žinoma, ji to niekada nesužinos, bet Bimbiui nuo to gyvenimas suprastėjo. Nu, ir po kiek tai ten mėnesių prasidėjo priešlaikinis gimdymas su komplikacijomis – gimė Bimbis, bet Bimbio motina mirė. Taip jai ir reikia, kalei. Bimbis jau nuo pirmų minučių nepasimetė, glušpetris – sugalvojo pačiulpti papą. Kas čia tokio, kad padvėsusi. Bet ir nutik tu tokiai nelaimei – pasirodo, kekšė buvo davusi papus elniams iki visiškų šaknelių nučiulpti. Supyko Bimbis, iškart suprato, kad motina kekšė buvo, tada ir pasinaudojo jos paslaugomis – o kodėl ne, jei už dyką (už dyką – tai ir sudegintą padangą paims), nieko čia tokio, kad padvėsusi, mat atšalti visiškai dar nespėjo. Tai buvo pirmasis Bimbio – sekso karaliaus – kartas, o jų ateityje bus dar daug. 

Tai gi pamiršom pasakyti, kad to reikalo, kurio pavadinimo neminėsim (na seksas, seksas, jei nesupratot) metu voveraitė bėgo pro šalį ir užsimanė būti pamyluota tokio gražuolio stirnino, mat voveraitė irgi buvo miško kekšė, tik Bimbis šito nežinojo. Na ką, galvoja Bimbis, daviausi su motka, tai ko nepasipisti su kažkokia vovere – ir iškart prie reikalo. Voverė jau penktą orgazmą apturėjo, o Bimbis vargšas savo niekaip nepasiekia (ot prigimtis vyrishka, ar ne?), o kai pagaliau po ilgo ir nuobodaus krušimosi voveraitė nuskrido tolyn su pakeleivinga sperma – įspūdį ji apturėjo pasakišką, ir nebūtų kekšė, jei apie naująjį seksulį nepapasakotų visam miškui. O tada viskas ir prasidėjo... Visos stirnos, briedės, voverės ir kiškės jau prieš savaitę turėdavo užsirašinėti į eilę, ir tik papistos iškart iš naujo užsirašinėdavo (nu babkės Bimbiui tai gerai ėjo), net ir vyriškos lyties atstovai eidavo ir duodavo tampyti užpakalius, kad tik technikos pramoktų, bet tie greit suprato, kad ne technikoj, o organo dydyje visa jėga, mat Bimbio motina, trankydamasi į medžius, stuktelėjo Bimbiui į pimpalą ir tas taip ištino, taip ištino... Na, vienu žodžiu, jei ir lankėsi vėliau pas Bimbį vyriškos lyties atstovai, tai tik tie, kurių pedikų būta. Ir gyveno Bimbis laimingai, kol bybio patinimas atslūgo, ir pimpalas pasidarė mažiukas mažiukas – tada visas miškas nusisuko nuo Bimbio. Šis iš sielvarto nežinojo, ką daryti, bet nebūtų Bimbis, jei nesugalvotų – ėmė trankyti savo bybiu į visus medžius, ir bybys vėl ištino, ir vėl davėsi jis su visu mišku, bet po kiek laiko ir kiti elniai nužiūrėję išmoko sutindinti savo organus, tačiau verslas vis tiek klestėjo, nes miške jau buvo garbės reikalas per mėnesį kuo daugiau kartų pasipisti su Bimbiu.

Taigi, jei jūs kada nors pamatysite miške elnią, daužanti bybiu į medį, tai žinokite, kad čia Bimbis arba Bimbio vaikai, nes kiti elniai nustojo didinti savo penius – juk konkurencijos vistiek sudaryti nesugebėjo.

Bimbis, karvės, moterys, ir „eikit šikt, man ir čia gerai“

Gerasis Bimbis šeštadienį pasiėmė atostogų. Aišku, kiti žvėrys jo nesuprato, bet jis vis tiek pasiėmė – sako, net ir žigolo atostogų užsitarnauja. Tai va, ir dar sugalvojo Bimbis, kad reikia padidinti mokestį negražiems žvėrims. Tai, aišku, irgi nesulaukė didelio pritarimo, užtat atsirado naujas žigolo miške – stambus ir gražus elnias, daug gražesnis nei Bimbis, ir jo pimpalas tiesiog bėgant žeme vilkosi, ir jis surado Bimbį ir jį labai primušė ir prisakė Bimbiui nebegrįžti į mišką, nes dar karta suspardys, dar stipriau, taip kad šakės bus. Na ką gi, Bimbis bėgo iš miško kiek kojos neša, nes labai išsigando jis naujojo žigolo, kuris net ir pačiam Bimbiui labai gražus buvo, o visi žvėrys nesistengė sulaikyti Bimbio, nes jie buvo ant jo supykę, jiems buvo ant jo nusispjauti, ir jie dar irgi jį bėgantį sugavo ir suspardė. Na ką, kėblina Bimbis pamiške, žiūri – o gi pievoj karvės ganosi. Na, jam iš karto užėjo noras, taip sakant, na ir jis tekinas prie tų karvių. Pradėjo kalbinti, nes iš pradžių dar bijojo, o paskui jau snukiu apie užpakalį trynėsi, nes patiko Bimbis karvėms, jos, pririštos ir tik vieną kartą metuose pas bulių vedamos, išnaudojo Bimbį seksualiai, tik Bimbiui nepatiko, kad jos į burną neėmė, o pačios norėjo, kad joms laižytų putes, bet nieko – susitaikė ir su tokia dalia. O viena karvė lauke buvo labai protinga. Ji Bimbiui ypač patiko, jis ją žymiai dažniau tvarkydavo, kitos tai jau buvo pastebėjusios ir labai pavydėjo, bet ta karvė buvo labai labai protinga. Ji tada ir sugalvojo, kad Bimbis gali apsimesti karve, kai ateis moterys karvių melžti, ir taip galėtų visą laiką gyventi su karvėm. Kaip tarė, taip ir padarė. 

Vakare atėjo moterys melžti karvių ir pamatė Bimbį, jos iš karto suprato, kad čia ne karvė, ir dar pamatė, kad Bimbio pimpalas labai didelis, dar didesnis negu arklio, kurio jau buvo didelis ir bobom labai patiko, jos sugavo Bimbį ir nusitysė namo. Ir kad pradėjo laižyti jos bybį namie Bimbiui, jis tokį kaifą pajautė. Iškart suprato Bimbis, kad čia jam bus gerai. Na ir kiekvieną dieną pisdavo jis kiek beišgalėdamas bobas, o jos paskui jam čiulpdavo.

O miške naujas elnias uždėjo didelius mokesčius, ir pasiilgo miškas Bimbio, ir visi nubėgo jo ieškoti, surado, prašė kad sugrįžtų, bet Bimbis tarė: „eikit šikt, man ir čia gerai“. Ir nuėjo miškas šikti, ir juos toliau išnaudojo naujasis elnias.

Taigi, jei ant ko nors supyksit, tai niekad jo nemuškit, nes kai jums ko nors iš jo reikės, jis gali jums nepadėti, o jau ypač nespardykit perspektyvių profesijų gyvūnų, kaip sakoma: „koja įspirsi – kočėlu sugrįš!“

Bimbis grįžta į mišką

Kambaryje tylu, smirda neplautomis kojinėmis. Gūdi naktis, o Bimbis sėdi užrakintas spintoje. Nejauku tarp nešvarių šeimininkų apatinių, sėdi jis užraukęs rūrą ir nosį, nes kvėpuoti nėra kuo. Ir mąsto Bimbis: „Bybį tuojau kai dėsiu ant tų kurvų bobų, jau jos mane užpisa (tiesiogine to žodžio prasme). Negaliu daugiau taip, ir miško pasiilgau, reik pabėgti.“ Taigi paryciais, kai jau diedas išėjo į darba, o boba rytinei mankštai ėmė čiulpti Bimbio dešrą, jis pasimuistė, ištrūko iš jos nasrų ir išdaužęs stiklą pabėgo į mišką. 

Miške visi džiaugėsi Bimbio sugrįžimu. Bet ar tikrai visi? Ne – visi elniai, pajutę po šito sugrįžimo sekantį seksualinį nepriteklių, ėmė nekęsti Bimbio ir visaip stengėsi atsikratyti jo. Bandymai buvo įvairūs, nuo paskalų, kad jisai gėjus, iki netyčinio asfalto gabalų kritimo iš dangaus. Bet Bimbis dar ne to buvo matęs Kalės vaikas, jis laikėsi tvirtai, stengėsi nepalūžti ir dar labiau piso elnių pateles, kurios kaifuodavo taip, kad visas miškas girdėdavo. Dar vienas Bimbio pliusas tas, kad su bobom jis buvo pramokęs oralinio sekso paslapčių, ir tai visus žvėris vedė iš proto. Taigi Bimbis kėlė savo autoritetą makštindamas (nuo žodžio makštis) savo liežuvį ir pimpalą. 

Viena kartą pas Bimbį užsirašė tokia elnė burtininkė – ji buvo labai protinga ir seksuali, nors ir seniausia visame miške, o kas su ja pasimylėdavo, tas paskui galėdavo turėti bet kurią miško bobą (aišku, tai Bimbiui buvo neaktualu). Taigi ji užsirašė seansui pas Seksulką. Kai ją Bimbis pamatė, iš karto užsimanė visą gyvenimą tik ją ir dulkinti (legenda sako, kad visiems taip nutikdavo). Bimbis raganei, kurios vardas buvo Vaiduoklė, irgi patiko, ir ji paprašė Bimbio, kad jis mestų savo verslą, esą jos burtų užteks abiem pragyventi, kad nuo šiol jo darbas yra būt pakibus ties jos užpakaliu ir palaikyti vyriškumą. Bimbis iš karto sutiko, nes tai buvo nereali garbė, ir tada jie abu pasitraukė gyventi į miško pakraštį ir turėjo daug vaikų, nes niekada nesinaudojo prezervatyvu. Gyveno gražiai ir laimingai.

Taigi jei norite gyventi gražiai ir laimingai – niekada nenaudokite prezervatyvo!

Stirniuko Bimbio lytinis gyvenimas

Naujas rytas. Bimbio rytinė mankšta – papisti burtininkę elnę. Vienu žodžiu, Bimbis duoda į burną kiek tik eina, kiša šiknon, priekinėmis kojomis pasmardo in subinę, kiša ir į pyzdą, daro ką tik nori, nes burtininkė, šioje srityje jausdama Bimbio autoritetą leisdavo jam improvizuoti. Tačiau tai nedžiugino Bimbio – jam vis sunkiau ateidavo malonumas, kadangi visi senosios stirnos galai buvo jau labai pratampyti, mat jinai nevengdavo pasilinksminti ir su kitais miško gyventojais. Kai Bimbis tai sužinojo, tuojau ir jam pamago įmerkti savo galą svetimon skylėn. Na, aišku, padavus skelbimą laikraštin norinčių tuojau pat atsirado galybės. Bimbis nevengė sekso, kadangi pats ragus turejo, tai ir sau leisdavo linksmintis lig valiai. Labiausiai jam patiko tokia jauna, kelių mėnesių stirniukė (Marytė), ant jos jis miklindavo savo galą ilgiausiai. Marytei taip pat patiko Bimbis, ir jie duodavosi po visą mišką palikdami už savęs ryškų spermos pėdsaką. Šitai nepatiko trims asmenims – burtininkei, Marytės tėvui ir jos sužadėtiniui (Glušelniui). Ir tada jie visi susimokė nužudyti Bimbį ir nupjauti jam pimpalą, idant pagal tą pimpalą padaryti daug vibratorių ir juos pardavinėjant užsikalti gražaus pinigo.

Atėjo į mišką naktis. Bimbis eilinį kartą girtas grįžo namo, ir net nepajautė, kaip jį partrenkė ant žemės, surišo ir išpiso Glušelnis su Marytės tėvu. Tik pajutęs birkos galą savo užpakalyje Bimbis suprato, kame čia reikalas, jis baisiai supyko ir sugalvojo planą. Taigi du bekiaušiai stirninai nutysė Bimbį prie bedugnės krašto, kur ruošėsi susitikti su burtininke. Tačiau jie nepastebėjo, kaip Bimbis, lyg tikras rembo, atsilaisvino raiščius ir pasimuistęs nukrito bedugnėn. Atėjus burtininkei jie trise nusprendė, kad taip dar geriau, ir iš tos laimės visi labai linksmai pasipiso. Dabar burtininkė, netekusi vyro, tačiau sužinojusi daug sekso paslapčių tapo kaimo kurva ir visi ją tvatino kaip tik norėjo. Burtininkei tai labai patiko, kitiems taip pat, nes ji duodavosi net ir spardoma, bei mielai ėmė į burną.

Moralas: jei tavo žmona tau neištikima, tai ji potenciali prostitutė! 

Stirniukui Bimbiui užauga ragai

Bimbis nukrito į gilią bedugnę, bet neužsimušė – jis tik baisiai užsigavo birką ir susidaužė kiaušus taip, kad iš jų mėnesį kraujavo su pūliniais. Taigi jis visas apsilamdęs bandė šliaužti iki ligoninės, bet vos pašliaužė, o iki ligoninės buvo trys kilometrai. Tada sugalvojo Bimbis varyti į viešnamį, kuris buvo už poros metrų. Kaip tarė, taip ir padarė, tas kalės vaikas. Na pasikvietė dvi kekšes, kad jam čiulptų kraujuojančius kiaušus, ir jos čiulpė, kaip nekeista, ir dar pritaikė tokią reabilitaciją šlapimu – apmyžo Bimbį nuo galvos iki kojų, nu ir iš tikrųjų, padėjo. Nors Bimbis ir buvo turtingas pedikas, bet pinigai seko, be to, jų reikėjo pasilikti kerštui organizuoti. Po savaitės kitos jis paskutinį kartą smarkiai papisęs abi kekšes, o paskui iš nervų ir pasitreniravimui sudubasinęs joms snukius ir papus, paliko šūdiną viešbutį.

Pirma vieta, kur užsuko Bimbis, buvo kovinių ginklų parduotuvė. Nors iš pradžių buvo sumastęs suvaryti visas tas padlas su kalašnikovu, dabar persigalvojo ir nusipirko bybio kastetą, labai galingą, patogų ir mirtinai pavojingą ginklą, ir dar nusipirko įpatingą daikčiuka cigarams nukirpti, 30m virvės, amoniako butelį, degtukų dėžutę ir kitokių smulkmenų. Taip pat pasisiuvo nindzės kostiumą su iškirpte klyne. Tuomet beliko laukti vakaro. 

Pagaliau atėjo naktis. Bimbis užsimaskavęs atvarė į miška ir atsargiai eidamas kiekvieną sutiktą supyzdindavo su savo bybio kastetu. Voverės skraidė po visą mišką, ant kiekvieno kampo galėjai matyti išpistas negyvas įvairių lopų liekanas, nes susinervinęs Bimbis iš pradžių užmušdavo savo aukas, tada jas žiauriai išpisdavo ir tuomet taip supyzdindavo, kad neatskirtum, kokio ten visagalio tvarinio būta. Pagaliau Bimbis pasiekė Marytės tėvo namus. Pažiūrėjo pro langą – o gi Marytės tėvas dulkina naująją prostitutę kurvą, t.y. jo buvusią žmoną, o ta tik kaifuoja. Kampe stovi surišta Marytė, o ją jau tvarko Glušelnis. Duoda į burną, papisa ją ir visi trys – tėvas į šikną kiša, glušelnis į putę, o Burtininkė savo pizda mozoja Marytei nosį. Susinervino Bimbis, bet neprarado blaivo proto, palaukė trigubo orgazmo, kai visi trys išgamos iš malonumo ėmė staugti ant viso miško, iššoko vidun, greit atrišo Marytę, kastetu aptrankė tris kaifūnus, taip, kad kraujai pradėjo veržtis, tada apipylė visus amoniaku, tada nusikirpo abi birkas nuo tuodviejų pedikų, ir su Maryte surūkė po vieną. Tada dėl malonumo padegė visus kurvas tris, palaukė, kol pasvilo normaliai, bet neužsilenkė dar, ir užgesino juos visus, myždami dviese su Maryte. Tada paėmė virvės, visus tris surišo ir pakabino ant medžių su praplėštom šiknom – maždaug įtaisė miške atrakcionų parką, už malonumus ėmė iš visų pinigus ir iš to gyveno su Maryte, kol visus tris pedikus negyvai užpiso kiškių pulkelis. O Marytę nuo tol piso tik Bimbis ir niekas daugiau. Aišku, Bimbis kartais pasvetimelniaudavo, bet kadangi Marytė šito niekada nesužinojo, tai jai putės ir neniežtėjo.

Kaip sako protingi žmonės, net ir nuo pisimo galima mirti, o kaip dar sako – jei nepisi visų, kas tavęs nori, tai tu ne vyras. Dvi alternatyvos – jūsų teisė rinktis.

(c) priskiriama kažkokiems Kauno paaugliams (aiškiai ištiktiems hormonų audros).

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos