:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Patarimai kaip patobulinti savo automobilį


Lietuva yra tarp pirmaujančių Europos šalių, kurioje sėkmingai plėtojamas automobilių tobulinimas („tiuningas“).


Lietuviškas tiuningas turi gilias tradicijas. Dar sovietiniais laikais būdavo iš esmės perdaromi tuomet labai populiarūs „Žiguliai“ ir „Moskvičiai“. Kieti pacanai ant „Žigulių“ (1 ir 11 modelio) priekinių žibintų dėdavo plastmasines lėkštes (žalias, o geriausia - raudonas), ant galines palangės - futbolo kamuolį, virš prietaisų skydelio - karūną, ant bėgių rankenos prisukdavo kalinių darbo rankenėlę su rože. Ant galinio vaizdo veidrodėlio būdavo pakabinamas velniukas, vairas apsiuvamas kailiu. Moskvičiai galėdavo didžiuotis iškeltom šiknom, priekyje įtaisytu „atboiniku“ ir ant galinių durelių orlaidžių užklijuotom izoliacijos juostelėm. Dar ir dabar galima pamatyti pirmuką Žiguli su juodai užtamsintais stiklais, ant stogo priklijuota plastmasine „mobiliako“ antena, iš vidaus bumbsinčia rusiška muzika.

Neseniai įrodyta, kad panašūs tiuningo elementai labai pagerina automobilio charakteristikas. Paimkime populiariausią Marijos žemės mašiną - Volkswagen Golf. Padarykime tokį eksperimentą - pasiimkime sumuštinių visai dienai, termosą arbatos, taburetę, ir nuvažiuokime į judrią sankryžą, pvz. Savanorių ir Taikos pr. Pasistatykime taburetę ant šaligatvio, atsisėskime taip, kad galėtume matyti, kaip pajuda automobiliai užsidegus žaliam šviesoforo signalui. Pastebėsime, kad Golfai, ant kurių galinio stiklo užklijuotas lipdukas „Golf“, beveik 100% daro visus pensininkus. Ką tai reiskia? O gi tai, kad lipdukas „Golf“ padidina automobilio galingumą 18-22%. (Po 2-3 val. bandymo galima suvalgyt sumuštinius). Tęsdami bandymą, pamatysime, kad Golfas su 1.6 dyzeliniu varikliu, ant kurio užklijuotas ženkliukas „GTI“ ir uždėti platūs ratai, negailestingai daro visus moskvičius ir opelius, kurie pagarbiai traukiasi į šoną. Patys kiečiausi pacanai važinėja su Golfais, kurie papuošti dvigubom juostom per visą kapotą, stogą ir bagažinę (kuo labiau spalvos nesiderina, tuo geriau), be to, ant priekinio stiklo turi būti geltonom raidėm parašyta „VW GOLF KLUBAS“. Galiniai langai turi būti užtamsinti, iš vidaus turi sklisti rusiška muzika (pvz. „Nu gdie že vy devčionki“ arba „Ja samyj krutoj parniška“). Dvigubos juostos variklio galingumą padidina 35%, o lipdukas sumažina oro pasipriešinimą net 2 kartus.

Šitaip paruoštas automobilis Golf - puikus sportinis gatvių automobilis, kuris visiems kala į klyną. Kur kas sudėtingesnis tiuningas yra ant surūdijusio duslintuvo užmauti chromuotą dvigubą „šnipą“ ir į vieną skylę įtaisyti specialų tiuninginį švilpuką (iš Gariūnų). Mindant pedalą girdimas švilpesys. Aplinkiniai galvoja, kad cia Turbo. Deja, ne. Iki pilno turbinimo dar BŪTINA užklijuoti ant bagažinės dangčio ženkliuką „Turbo“ (tinka nuo bet kokios mašinos). Tada bus pasiekta tiuningo viršūnė.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos