:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Patarimai kaip elgtis per šventes

 

Mieli tautiečiai,

Pažymint dar vieną mums visiems brangią šventę norėtume jums priminti, kaip dera ir kaip nedera elgtis prie stalo. Kai kam tai nebus atradimas, bet kai kuriems ši atmintinė bus naudinga. Taigi:

 1. Vartodami alkoholinius gėrimus gerai žinokite savo normą, nes priešingu atveju galite išgerti per mažai.

 2. Būkite atsargūs ir atminkite, kad pavojinga zona prie šventinio stalo yra apskritimas, kurio spindulys yra lygus jūsų kaimyno kairės rankos ilgiui plius šakutės ilgis.

 3. Jei švęsdami jau nebežinote, kur yra kairė, bet dar prisimenate, kurioje pusėje yra dešinė, tai žinokite, kad peilį reikia laikyti pirmoje rankoje iš dešinės, o šakutę – antroje rankoje iš dešinės.

 4. Jeigu sėdint prie stalo šeimininkai pradeda žvilgčioti į laikrodį, dar galima sėdėti. Tačiau jei šeimininkai nukabina laikrodį nuo sienos, rodo jums prieš akis ir krato jį – metas keliauti namo.

 5. Jei pamatote ant stalo jus sudominusį gėrimą ar valgį, bet negalite (jau nebegalite) jo pasiekti, galima šiek tiek į savo pusę patraukti staltiesę.

 6. Jei pajutote kažkieno delną ant savo kelio, neskubėkite jo numesti ir pradėti garsiai piktintis, visai gali būti, kad tai jūsų paties ranka.

 7. Jei šalia jūsų prie stalo prisėdo žmogus su kitokiu mentalitetu, neišgyvenkite. Išgerkite, ir jūsų mentalitetai susilygins.

 8. Jei jūs bandote atsigerti iš savo bokalo, bet nejaučiate burnoje jokio gėrimo skonio, pabandykite bokalą apversti 180 laipsnių kampu ir prisipildžius jį pabandyti dar kartą.

 9. Jei staiga prie šventinio stalo pasijutote blogai ir matote, kad nespėsite išeiti, paprašykite šeimininkų garsiau paleisti muziką ir trumpam išjungti šviesą.

 10. Jei po trumpo atminties praradimo atsimerkęs matote ant sienos kabančią lempą, tai reiškia, kad jūs gulite ant grindų. Nesisielokit, garsiai paprašykit arčiau esančių jus pakelti ir pasodinti uz stalo, ir kad nepamirštų pripildyti jūsų bokalo.

 11. Jeigu jūs pajutot, kad jūsų kelnės yra šlapios iki pat batų, o savo rankoje bokalą matote vis dar pilną, tai viskas gerai – jūs neišpylėte brangaus gėrimo ant kelnių.

 12. Jei jūs nubudote nuo to, kad jūsų kojų pirštai į kažką trinasi, o atsimerkęs matote bėgančių grindų vaizdus, žinokit, kad jus neša. Kovokit su tuo: garsiai išreikškit viską, ką galvojat apie aplinkinius ir pareikalaukit, kad įpiltų dar...

Gerų švenčių!

 

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos