:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Automobilistų požiūris į žmogiškas problemas


Q: Vasara vaikščiojau su basutėmis ir viskas buvo puiku, bet žiemą per sniegą labai nepatogu, slidu, dažnai krentu. Ar galima ir toliau vaikščioti su basutėm ar vis tik ant dešinės (atsispiriančios) kojos užmauti kaliošą?

Q: Kai aš kosėju, iš mano burnos eina gabaliukai plaučių, kraujo ir viskas pajuodę. Ar man ir toliau galima taip vaikščioti ar vis tik kreiptis į gydytoją?

Q: Man 23 metai, svoris 69kg. Kai aš bėgu, išvystau 22 kmph greitį. Greičiau nesigauna. Jei į nosį įsistatyčiau vatinius filtrus, o ant galvos užsidėčiau knygų lentyną, ar bėgčiau greičiau?

Q: Vakar nukritau ir susilaužiau koją. Atviras lūžis. Jei toks vaikščiočiau gatvėmis - ar mane stabdys policininkai ar vis tik nieko tokio?

Q: Paprastai valgau tris kartus per dieną, bet vakar tik papusryčiavau ir išėjau pesčias pasivaikščioti po miestą. Praėjęs 52 km man pasidarė silpna ir aš nukritau, o skrandyje kažkas ėmė urgzti. Ar čia pas mane maistas baigėsi ar kas?

Q: Visi mano draugai prausiasi kasdien, o man tingisi - ir vandens gaila. Ar gi tai nenormalu? Gi tik buržujai kasdien į dušą eina.

Q: Turiu vištakumą, po saulėlydžio beveik nieko nematau. Bet kiti tai mato. Kodėl kaskart kai aš atsitrenkiu į praeivius, jie mane skriaudžia?

Q: Kur geriau nakvoti? Gatvėje po atviru dangum, zooparke (ten lygtais apsauga yra) ar namie? Patarkite.

Q: Reiktu atlikti stuburo išvaržos operaciją mano draugui (jam 16 metų). Eiti pas gydytojus - brangu. Knygelę apie chirurgiją mes jau nusipirkom. Kas turit patirties - atsiliepkite!

Q: Man labai patinka žvakės, mėgstu užsidegti dvi žvakes ir neštis jas rankose - tai išryškina mano figūrą. Kodėl kaskart įlipus į autobusą žmonės liepia jas užgesinti ir baisiai piktinasi?

Q: Mano silpnas regėjimas ir gydytojas prirašė akinius. Kad akiniai atrodytų gražiau, aš juos nuspalvinau mėlynu rašalu. Kodėl nešiojant akinius mano regėjimas ne tik nepasitaisė, bet vaizdas tapo dar labiau neaiškus ir pamėlynavęs?

Q: Apsivyniojau veidą 75% tamsumo plėvele. Ar dėl to mane stabdys policininkai? Ir kodėl vos sutemus nieko nebematau?

Q: Užsidėjau trim dydžiais didesnius batus ant aukšto kulno. Kodėl vaikščioti tapo sunkiau ir prisitrynė mazoliai?

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos