:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Patarimai norintiems atostogų


JEIGU NEGALITE SAU LEISTI AR NETURITE LAIKO IŠVYKTI ATOSTOGAUTI, KELETAS PATARIMŲ KAIP ATOSTOGAS GALIMA IMITUOTI NAMŲ SĄLYGOMIS


Lėktuvo imitatoriuje skrendate į užsienį
Atsisėskite ant vaikiškos kėdutės, prisiriškite rankas per alkūnes prie kėdės atramų ir peiliu ir šakute bandykite valgyti nuo mažyčio padėkliuko. Išverskite stiklą vyno ant savo kelnių.

Ieškote galimybės apsipirkti garsiausių pasaulio metropolių parduotuvėse?
Nuskubėkite į vietinę pigių prekių parduotuvę. Iš nukainotų prekių vežimėlių prisirinkite prastos kokybės, jums visiškai nereikalingų daiktų (made in China), kurių jokiu būdu nepirktumėte ne atostogų metu.

Jus labiau žavėtų kelionė į egzotiškas pietų šalis?
Įsigykite 10-ies kartų abonementinį bilietą į soliariumą. Išnaudokite visus bilietus per pačią pirmąją atostogų dieną. Basa koja užminkite ant stiklo šukių. Likusią savaitės dalį sėdėkite pavėsyje, ištiesę apibintuotą koją.
Kad patirtumėte vietinių delikatesų padarinius ir užtikrintumėte maisto apytaką, pasimėgaudami išgerkite stiklinę ricinos aliejaus.

Pradedantiesiems golfo žaidėjams atostogas labai lengva imituoti:
Nuo ryto iki vakaro, siaubingame lietuje prisidengę skėčiu, artimiausiame parke ar pievoje tarp krūmų ir kurmių kupstų stumdykite vežimėlį. Po to vakare nueikite į vietinį barą pasikeikti ir pasigirti sėkme.

Atostogos vasarnamyje

Pasilikite namie. Išjunkite elektrą ir užsukite karštą vandenį. Kiekvieną dieną valgykite kiaulieną tiesiai iš paketo bei šaltas dešreles. Iš vietinės žaislų-siurprizų parduotuvėlės nusipirkite niežėjimą sukeliančio purškiklio ir iki kraujo nusikasykite odą. Vis iš naujo ir iš naujo skaitykite tą patį nežinia iš kur atsiradusį 1982-ų metų žurnalą.

Vakarėlis pirtyje
Vakarėliai pirtyje gali būti imituojami didžiulei vyriškai kompanijai (būtinai nuogai išsirengusiems) susigrūdant į mažytį tamsųjį ("uošvės") kambarėlį. Pakaitomis kuris nors nuropokite į kambario kampą ir garsiai šnypškite, tuo tarpu likusi kompanija iš butelio maukite alų ir pasakokite nešvankius anekdotus. Vakaro pabaigoje kas nors prisigėręs nuvirskite žemyn galva ant akmeninių grindų.

Išvyka žuvauti
Išvyką į žvejybą imituokite nuo ryto iki vakaro trunkančiu pasislydinėjimu ant artimiausių uolų ar akmenų. Ant pirštų ir rankų prisiraižykite nedidelių žaizdų. Grįžkite namo tuščiomis rankomis, nusivylęs, pavargęs ir žiauriai išalkęs. Keikitės ir meluokite taip, kaip ir atvejyje su golfu.

Imituojamų atostogų rezultatas yra lygiai toks pat, kaip ir po normalių atostogų: ESATE LAIMINGAS GRĮŽĘS ATGAL Į DARBĄ!

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos